A Kassa Utcai Általános Iskola weboldala

Kassa utcai általános Iskola a XVIII. kerületben.

OVERVIEW

The domain kassaiskola.hu presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have downloaded eighteen pages within the web page kassaiskola.hu and found one website referencing kassaiskola.hu. We have unearthed two mass communication sites owned by this website.

KASSAISKOLA.HU TRAFFIC

The domain kassaiskola.hu is seeing alternating quantities of traffic all round the year.
Traffic for kassaiskola.hu

Traffic ranking (by month) for kassaiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for kassaiskola.hu

LINKS TO KASSAISKOLA.HU

ELTÉRŐ Életmód Magazin Otthon, Munka, Lélek, Szexualitás, Színes, ÉletTÉRkép, Egészség praktikák Mert a dolgok másképp is történhetnek! - www.eltero.hu

Örökké élő, izzásban lévő, szép világba vágyom. Mert a a dolgok másként is történhetnek! Ahogyan a régi hajóstörténetek mondták, a csúnya és utálatos patkányok a hajó elsüllyedése előtti utolsó kikötőben köszönték szépen, de inkább kiszálltak. A sok okos és szép ember meg ment a tenger fenekére. Mert a a dolgok másként is történhetnek! Még 2014 év végén vált hivatalossá, hogy Ausztráliában, Brazília után másodikként, 2015. január elsejétől tilos lesz a szolárium használat.

WHAT DOES KASSAISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of kassaiskola.hu Mobile Screenshot of kassaiskola.hu Tablet Screenshot of kassaiskola.hu

KASSAISKOLA.HU SERVER

We caught that the main root page on kassaiskola.hu took one thousand two hundred and eighty-one milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so our web crawlers consider kassaiskola.hu not secure.
87.229.73.163

We observed that kassaiskola.hu is implementing the Apache os.

A Kassa Utcai Általános Iskola weboldala

Kassa utcai általános Iskola a XVIII. kerületben.

PARSED CONTENT

The domain had the following in the homepage, "Beérkezési-, csengetési- és eltávozási rend." I observed that the web page stated " A Kassa utca iskolánk előtti szakasza egyirányú." They also stated " Lett a Nagybánya utca felől. Kökölyszi Egyesület - erdei iskola, táboroztatás. Madas László Erdészeti Erdei Iskola Visegrád, Mogyoróhegy. A 7 évfolyam Erdélyben járt a Határtalanul! Ügyeleti napok az iskolában. E-mail Ez az e-mail cím a." The meta header had Kassa utcai általános Iskola a XVIII. kerületben. as the first keyword.

SEE OTHER WEB PAGES

KOSSUTH - Rákoskert

1171 Budapest, Erzsébet Krt. Amit a tanévről tudni kell. Az iskola pedagógusai, és dolgozói. A pedagógusok mellett a tanári munkát segítők és a technikai dolgozók névsora. Az iskola pedagógusainak bemutatása végzettség, beosztás, munkakör és az ellátott feladatok szerint. Az iskolában működő szakkörök ismertetése.

www.mindszentgodisaiskola.hu -

Sok sikert az új iskolátokban! Elérhetőségünk. Ouml;römmel értesültünk, hogy tanítványunk Panta Zsófia.